REDLITHIUM-ION™

POKIAĽ HĽADÁTE NAJLEPŠIE 18v LÍTHIUM-IÓNTOVÉ AKUMULÁTOROVÉ NÁRADIE, NAJBLIŽŠIE K TOMU BUDE SYSTÉM MILWAUKEE® M18™, KTORÝ JE NAPÁJANÝ NAJLEPŠOU LÍTHIUM-IÓNTOVOU TECHNOLÓGIOU, KTORÁ JE MOMENTÁLNE K DISPOZÍCII, REDLITHIUM-ION™.

  • Milwaukee® je predným svetovým výrobcom bezkáblového líthium-ióntovej technológie a ponúka najmodernešie riešenie pre remeselníkov po celom svete. REDLITHIUM-ION™ poskytuje o 40% dlhšiu dobu prevádzky, o 20% vyšší výkon a o 50% viac nabíjania ako bežné líthium-ióntové akumulátory.
  • Akumulátory REDLITHIUM-ION™ poskytujú najvyšší výkon vo svojej triede aj za extrémnych podmienok, včetne teplôt do -18°C. V oblastiach, kde je teplo kritickým faktorom, sú akumulátory REDLITHIUM-ION™ o 20 % chladnejšie ako bežné líthium-ióntové akumulátory a ponúkajú trvalý výkon bez pamäťového efektu.
  • Nové akumulátorové moduly REDLITHIUM-ION™ sú plne kompatibilné so všetkými akumulátorovými výrobkami systému M18™, a preto môžu okamžite priniesť lepšiu výkonnosť, odolnosť a dlhšiu dobu prevádzky všetkého náradia M18™, ktoré už máte.

TEPELNÁ OCHRANA

Mimoriadne veľké zváracie jazýčky znižujú elektrický odpor a udržiavajú akumulátor v chlade. Teplo je rozvádzané priamo do plášťa, aby šlánky zostali v chlade. Veľké články znižujúci odpor, a preto články zostávajú dlhšie chladné.

Pokiaľ by sa navzdory vysoko kvalitnej konštrukcie akumulátor predsa len prehrial, elektronika REDLINK PLUS™ by ho spoľahlivo vypla. Akonáhle vychladne, môže sa použiť znovu. Štandardné akumulátory pracujú iba do teploty -6°C. Vďaka použitiu najlepšej chémie v našich článkoch fungujú líthium-ióntovej akumulátory Milwaukee REDLINK PLUS™ až do -20°C.

REDLINK PLUS™ INTELIGENCIA

Vďaka kombinácii pokročilého systému hardware a software, inteligentný systém REDLINK PLUS™ umožňuje modernú komunikáciu medzi akumulátormi a náradím, čo umožňuje bezkonkurenčnú úroveň výkonu, ochrany a produktivity.

ODOLNOSŤ

Tlmiace oddeľovače pomáhajú predchádzať poruche akumulátoru s následkom vibrácii a pádov. Jednodielny nosič článkov - kompletná vložka chráni články a vytvára pevnú konštrukciu pre maximálnu odolnosť.