Batérie EGO POWER PLUS

Technológie

56 V ARC lítiová batéria s oblúkovým dizajnom prekonáva konkurenciu po všetkých stránkach, pretože EGO POWER+ prináša ideálnu kombináciu napätia a prúdu na dosiahnutie toho najlepšieho výkonu a času prevádzky pre každú úlohu.
 
S VÝKONOM PREKONÁVAJÚCIM BENZÍN, VÁM INOVATÍVNY RAD BATÉRIÍ A NABÍJAČIEK DODÁ ENERGIU VŽDY, KEĎ JU BUDETE POTREBOVAŤ.

PREČO 56 V

56 V batéria je vrcholom dostupnej technológie v záhradnej technike a poskytuje vyšší využiteľný výkonnež akékoľvek iné ručné batérie na trhu. 56 V technológia prináša až o 50 % vyšší výkon, ako 36 V technológia, pričom poskytuje dostatočný príkon pre zariadenia s výkonom až do 3360 W, čím s ľahkosťou prekoná aj zariadenia poháňané benzínovým motorom. Zároveň sú naše batérie stále prenosné, a optimálne pokrývajú všetky typy použitia od fúkania listov až po pílenie dreva v náročných podmienkach a lesníckych službách.

 

 

Odolné voči nárazu aj vode

Všetky batérie EGO sú nárazuvzdorné, a vybavené stupňom ochrany IPX4. To znamená, že boli testované a ich použitie je bezpečné aj keď sú vystavené striekajúcej vode (ekvivalent ľahkého dažďa).

Inteligentné riadenie článkov batérií

Výkon bez manažmentu je zbytočný. Preto je 56 V oblúková lítiová batéria od EGO POWER+ nepretržite ovládaná softvérom a mikroprocesormi uloženými v batérii a naším inteligentným systémom riadenia spotreby.

Optimálna kombinácia 3P

3P séria článkov x3 prepojených paralelne na poskytnutie vyššej kapacity a väčšieho výkonu (W) je v batérii EGO POWER+ 56 V. Preto 80 systém nebude schopný dosiahnuť rovnaký využiteľný výkon ako systém 56 V, pretože pri 80 V by batéria 3P (s tromi sériami zapojenými paralelne) bola príliš veľká a ťažká na pohodlné používanie.

Technológia Keep Cool™

Nie je to len inovatívny oblúkový dizajn, ktorý pomáha predchádzať prehriatiu. Batéria má aj iný inteligentný spôsob, ako znížiť svoju teplotu. Každý článok je obklopený naším jedinečným, fázu meniacim, materiálom Keep Cool ™, ktorý absorbuje tepelnú energiu a udržiava jednotlivé články v optimálnej teplote dlhšie.